Propaganda Yayınları’na Engelleme

Propaganda Yayınları websitesi ve dolayısıyla yayınları ve kitapları keyfi erişim kısıtlamalarına maruz bırakılmaktadır.

En son aldığımız bilgilere göre, mazeret gösterilmeden, Türkiye’nin çeşitli kentlerinden TTNET ve VODAFONE üzerinden, Propaganda Yayınları’na erişim sağlanamamaktadır. Bu, herhangi bir yasal dayanağı olmayan bir sansürdür.

Öte yandan, aygıtınızın DNS ayarlarını değiştirerek, bu kısıtlamadan kurtulabilirsiniz. Kısa bir internet araştırması DNS ayarlarını sisteminizde ve bilgisayarınızda nasıl değiştirebileceğinizi açıklayacaktır.

http://propagandayayinlari.net
adresine erişiminiz yoksa, DNS ayarlarınızı değiştirmenizi ve bu meseleden dolayı internet erişim şirketinizi protesto etmenizi ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna şikayet etmenizi öneririz.

Tüm bu engellemelere rağmen kitaplarımız yaygın bir okuyucu kitlesine ulaşmakta, kitaplarımız alanlarında kaynak eser olmaktadır.

Propaganda Yayınları

Propaganda Yayınları, Türkiye’de anarşist ve özgürlükçü düşünce parkurunda yazılmış özgün eserleri, elektronik kitap (e-Book) olarak yayınlamayı amaçlayan, Ocak 2011’de kurulmuş, kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Bu anlamda, Türkiye’nin ilk politik ekitap yayınevidir.

Yorum yapın

Daha fazla _Diğerleri
Marx, Guevara ve Çelebi dünya mirası listesinde

UNESCO, 2012 yılındaki başvurular sonucu Marx?ın Komünist Manifesto ve Kapital eserlerini, Guevara?nın yaşamı ve çalışmalarından oluşan 1007 dokümanı ve Evliya...

Kapat