2022’de En Çok Tercih Edilen Bikini Altı ve Üstü Modelleri

Bikini altı, çoğu zaman en çekici bikini altı türü olarak kabul edilir. Bunun nedeni pratik olmasıdır. Sağduyulu ve hayal gücüne çok az şey bırakıyor. Ayrıca giyimi de rahat. Bikini altı modelleri popülerdir çünkü kadınların kıvrımlarını sergilemelerine olanak tanır ve diğer bikini altı türlerine göre daha az kısıtlayıcıdır.

Bu Yazın En Çok Tercih Edilen Bikini Üstü Modelleri

En çok tercih edilen bikini alt ve üst modelleri söz konusu olduğunda, herkesin kendine göre bir stil tercihi olduğu için tek bedene uyan bir cevap yoktur. Bununla birlikte, genel olarak bikini altları için daha popüler seçeneklerden bazıları, çok fazla teni ortaya çıkaran düşük kesim stilleri, destek ve kapsama sunan, yine de seksi ve açık, hissetmenizi sağlayan dipsiz tasarımları içeren üçgen veya bandeau üst stilleri içerir.

Üçgen Bikini Üstü

İnsanların üçgen bikini üstü giymeyi seçmelerinin farklı nedenleri var. Bazı insanlar onları şık bulur ve giydiklerinde gördükleri ilgiden hoşlanırlar. Ek olarak, birçok kişi üçgen bikini üstlerinin geleneksel bikini üstlerine göre daha fazla kapatıcılık sağladığını düşünüyor.

Straplez Bikini Üstü

Strapzlez bikini üstleri hem rahat hem de şık olması ile öne çıkan modellerdir. 2022’de en sık tercih edilen bikini üstü çeşitleri arasında yer alır.

Destekli Bikini Üstü

Destekli bikini üstleri kişinin daha iyi bir görünüme sahip olmasını sağlar. Hem estetik durması hem de kaliteli olması ile öne çıkar.

Toparlayıcı Bikini Üstü

Size daha fazla güven ve daha fazla geri tepme etkisi verecek bir üst arıyorsanız, toparlayıcı bikini üstleri harika bir seçenektir. Rahat ve konforlu olacak şekilde tasarlanmıştır, aynı zamanda esnektir.

Sütyen Kesim Bikini Üstü

Sütyen kesim bikini üstü, areolanın tabanından meme ucunun hemen altına kadar memeyi kaplayan bir mayo türüdür. Bu tarz, yüzerken ve güneşlenirken göğüslerini açığa çıkarmadan daha rahat hissetmek isteyen kadınlar arasında popüler hale geldi.

2022 Yılının En Şık ve Rahat Bikini Altı Modelleri

Bikini altları birkaç nedenden dolayı kadın gardıroplarının çok önemli bir parçasıdır. İlk olarak, bikini altları çoğu vücut tipini düzleştirir ve kadınların kendilerini daha özgüvenli ve seksi hissetmelerini sağlar. Son olarak, bikini altları kadınların kendi tenlerinde daha rahat hissetmelerini sağlayarak güneş ve kumdan koruma ve koruma sağlar. Kadın bikini modelleri içerisinde birçok model yer alır.

Yüksek Bel Bikini Altı

Yüksek belli bikini altları, pantolonun üst kısmında, genellikle göbek çevresinde veya biraz altında düşük bir kesime sahip bir mayo türüdür.

Etekli Bikini Altı

Etek bikini altı, plajda veya gece kulüplerinde giyilebilen, açık renkli bir giysidir. Yaz havası için rahat ve çok yönlü bir seçimdir ve her ortamda giyilebilir.

Slip Bikini Altı

Slip bikini altları hem rahat hem de iddialı olması ile sık tercih edilir. Birçok farklı renkte olan kaliteli bikini modelleri içerisindedir.

String Bikini Altı

Genellikle tipik bikini altlarından daha açıklayıcı olarak kabul edilirler çünkü belin altında daha fazla cilt görünür bırakırlar. Her iki taraftaki ipler onları birbirine bağlar ve kalçalarda yerinde tutar.

Şortlu Bikini Altı

Şortlu bir bikini altı ile normal bir mayo arasındaki temel fark, şortlu bikini altının kalçaları saran bir kesime sahip olmasıdır. Şık ve rahattır.

Yanı İpli Bikini Altı

Yanı ipli bikini altları adından da anlaşılacağı üzere yanında ip olan bikinilerdir. Hem şık hem de rahat bir modeldir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here