En Kaliteli Transfer Baskı Presi Modelleri ve Fiyatları

Günümüzde üzerinde çeşitli yazılar, renkler, logolar, desenler ve daha birçok baskının bulunduğu eşya ile karşılaşılmaktadır. Baskı, birçok alanda kendine yer edinmiş durumdadır ve çeşitli amaçlarla kullanılabilirliği vardır. Bu baskılar pek çok farklı anlam içerebilmektedir. Tüketiciler tarafından da baskılı ürünler oldukça sevilmekte ve sıkça tercih edilmektedir.

Üzerinde baskı yapılan eşyalara canlılık ve renk gelmekte, eşyalar yavan ve sade görünümden uzaklaşmaktadır. Baskı, üzerinde desen olması istenilen çoğu şey üzerine yapılabilmektedir. Baskı sayesinde mevcut olan eşya çeşitliliği artmakta ve her zevke hitap eden farklı tasarımlar meydana gelmektedir.

Transfer Baskı Presi Modelleri Nelerdir?

Kullanım amacına yönelik olarak farklı özelliklerde üretilmiş çeşitli transfer baskı presi modelleri mevcut olup, ihtiyaca yönelik transfer baskı presi ile eşyalar üzerine istenilen baskılar uygulanabilmektedir. Transfer baskı presi sayesinde çeşitli alanlarda birçok firma ürünleri üzerine çeşitli baskılar uygulayabilmekte ve bu sayede ürün çeşitliliğini artırabilmektedir.

Transfer baskı presleri, baskı yapılacak ürünün türüne göre ayrı olarak üretilmektedir. Mesela bardak üzerine baskı için ‘SB-210 İkili Kupa Bardak Baskı Pres Makinesi’ uygun bir tercih olup, kupalar üzerine farklı modellerde baskılar uygulanabilmektedir.

Tabaklar üzerine yapılacak baskılar için ise ‘SB-03B Best One Plate Pres – Tabak Baskı Pres Makinesi’ mevcut olup, çeşitli desenlerde tabaklar için bu baskı presi kullanılabilir.

Kalem Baskı Presi

Özellikle çocuklar tarafından çok sevilen ve kullanılan rengârenk görünümlerde cıvıl cıvıl kalemler de yine bu baskı presleri ile ortaya çıkabilmektedir. Kalemler üzerine farklı baskılar yaparak çeşitli tasarımlarda kalemler ortaya çıkmasını sağlayan baskı presi kalemler için özel olarak üretilmiştir.

Yani kalem üzerine baskı uygulamak isteyen kimseler tabak ya da bardak baskı makinesi değil, SHP-045B-1 Kalem Baskı Makinesi satın almalıdır. Bu kalem baskı makinesi sadece kalemlere baskı yapmaya yönelik olarak kalem baskısı amacıyla üretilmiş olup, kalem dışındaki ürünlere baskı yapmak için diğer baskı makinelerinden baskı yapılacak eşyaya uygun olanı tercih edilmelidir.

Transfer Baskı Presi Kimler Tarafından Tercih Edilir?

Amacı çeşitli ürünler ve eşyalar üzerine baskı yapmak olarak üretilmiş olan transfer baskı presi, baskı işiyle uğraşan ve eşyalar üzerine baskı yapması gereken kişiler tarafından tercih edilen bir makinedir. Tekstil alanında da sıkça kullanılan ve ihtiyaç duyulan makineler arasında yer almaktadır. Birçok tişört üzerinde yer alan birbirinden farklı baskılar bu makineler sayesinde yapılabilmekte ve farklı zevklere sahip kişiler için ürün çeşitliliği ortaya çıkmaktadır.

Yine fincanlar, tabaklar gibi kadınlar tarafında sıkça satın alınan eşyalar üzerinde yer alan ve bu eşyalara ekstra güzellik ve farklı bir görünüm katan baskılar da bu eşyalara yönelik üretilmiş baskı makineleri ile yapılabilmektedir.

Transfer Baskı Presi Fiyatları

Eşyalar üzerinde baskı uygulamak isteyenler için vazgeçilmez bir gereksinim olan baskı makineleri, modellerine ve sunmuş olduğu işlevlerine göre farklı fiyatlara sahip olarak satışa sunulmaktadır. 3d olarak baskı yapabilen bir transfer baskı presinin fiyatı 3d baskı yapmayan bir baskı presine göre daha farklı olabilmektedir.

Sizde baskı işiyle uğraşıyorsanız ve baskı makinesi arayışındaysanız, transfer baskı presi ihtiyacınız için birbirinden farklı özelliklerde ve farklı eşyalara yönelik baskı yapılabilmesi amacıyla üretilmiş olan transfer baskı makinelerinin yer almış olduğu Teknofinal adresini ziyaret ederek baskı makinesi modellerini ve fiyatlarını inceleyebilir, ihtiyacınıza cevap vereceğini düşündüğünüz transfer baskı presini tercih ederek baskılarınızı yapabilirsiniz. Sitede aynı zamanda hediye kutusu toptan satışı da mevcut olup, toptan olarak hediye kutusu alımı da yapılabilmektedir. Ayrıca patlayan el bombası gibi hediye ürünlerini çok uyguna satın alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir