Fırsatlarla dolu bir dünyanın kapıları digitürk ile açılıyor.

digiturkFırsatlarla dolu bir dünyanın kapıları digitürk ile açılıyor. Harika yayınlara ulaşabileceğiniz Digitürk paketlerinde enfes bir deneyim yaşayabilecek ve muhteşem yayın akışına sahip olabileceksiniz. Digitürk ile sahip olabileceğiniz tematik kanallar sayesinde mükemmel bir keyfin tam ortasında kendinize yer bulabileceksiniz. Birbirinden özel fırsatları değerlendirebileceğiniz Digitürk dünyasınrda tercihinizi yapacağınız Digitürk paketler ile mükemmel bir seyir zevkine ulaşabilmeniz mümkün olacak.

Dijital yayıncılık alanında sahip olduğu tecrübe ile 2000 yılından itibaren Türk halkına hizmet sunan Digitürk, eşsiz güzelliklere sahip olan yayınların fırsata dönüşmesi için paketler hazırlıyor. Digitürk paketleri olarak adlandırılan bu yayınlar, fırsat dolu bir dünyanın kapılarını sizin için aralıyor. Farklı türde yayınlara ulaşabileceğiniz digitürk dünyasında Filmden diziye, spordan belgesele kadar çok çeşitli bir kategoride yayın deneyiminden faydalanabileceksiniz. Kişinin tercihine uygun yayın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Film sevenler için hazırlanan film paketi, dizi sevenler için dizi paketi, bölgesel için belgesel paketi, spor için Lig tv veya Spor extra paketi gibi farklı alternatiflere ulaşabileceğiniz bu yayın deneyiminde harika fırsatları sonuna kadar hissedebileceksiniz.

250’nin üzerinde kanal ile sizlere ulaşan Digitürk, muhteşem deneyimleriyle harika bir fırsatı ayağınıza getirecektir. Bu kanalların 70 kadarının Hd olarak size ulaşıyor olması da ekstra bir deneyim yaşamanıza imkan tanıyacaktır. Bunun yanı sıra 4K veya 3D gibi çözünürlük deneyimleri de Digitürk ile sizlere ulaşabilmektedir. Digitürk paketlerine ulaşabilmek için 2 farklı taahhüt vardır. Birinci taahhüt 12 aylık olurken, ikincisi ise 24 aylık süre içerisinde gerçekleşecektir. Digitürk’ün en sevilen paketi şüphesiz Lig tv paketidir. Digitürk Lig Tv paketleri arasında 4 Büyükler Paketi, Digtürk 5 Büyükler Paketi, Digitürk Fenerbahçe Paketi, Digitürk Galatasaray Paketi, Şampiyonlar Paketi, Tek Maç paketi gibi paketlerden yararlanabilirsiniz. Bunların yanı sıra Digitürk Belgesel paketi, Digitürk Giriş Paketi, Digitürk Dizi Paketi, Digitürk Ek Paketler, Digitürk Yüzde 50 indirimli, Eutelsat Digitürk paketi, Digitürk Film Paketi, Full paket ile Digitürk Play heyecanı katlanıyor, HD yayın paketi, Digitürk HD ve Plus keyfi, Digitürk Maç Paketi, Mega Süper Paket, Digitürk Platin Paketler, Süper Lig Sezonluk taraftar paketi, Digitürk Servisler, Sinema Paketi, Digitürk Spor Paketi diğer tercih edilen yayınlara da ulaşabileceksiniz.

Digitürk’ün harika imkanlarından yararlanmak için Doğrudan satış kanalı ile aboneliğinizi başlatabilir ve eşsiz bir deneyime ilk adımı atabilirsiniz. Muhteşem yayın içerikleriyle farklı bir deneyimi size sunacak olan Digitürk, harika imkanlarını sonuna kadar hissetmenize olanak tanıyacaktır. Hemen siz de Digitürk aboneliğinizi başlatın, muhteşem fırsatlardan yararlanarak karlı çıkın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here