Seçme Dünya Masalları – Kuzey ve Güney Amerika Masalları

İnsanların hayallerinin, arzularının, sevinçlerinin, öfkelerinin, sitemlerinin ve sevgilerinin hayal gücüyle harmanlandığı en güzel masalları getiriyoruz sizlere Masalların dünyasında bir halının üzerine binip gözünüzü açıp kapayıncaya kadar bir yıllık yol alabilir, bir melekle konuşan kahramana dönüşebilirsiniz. Yedi kat yerin altında karıncalar kralıyla buluşup, bir ejderhanın sırtında on iki kat gökyüzüne bir çırpıda yükselerek aslanlar kralıyla burun buruna gelebilirsiniz. En ufak delikten sığan bir parmak çocuk olsanız da olağanüstü işler başarmakta zorluk çekmezsiniz.
Seçme Dünya Masalları dizimizle sizleri sıkılmadan defalarca okuyabileceğiniz, yepyeni ve eğlenceli maceralara davet ediyoruz. Güçlü anlatım ve ayrıntılarla hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı zenginleştirecek bu masallarla yeni bir dünyanın kapılarını aralayın!
– Arjantin, Aztek, Bolivya, Brezilya, Haiti, Kızılderili Kabileleri, Kolombiya, Kuzey Amerika, Küba, Maya, Meksika, Nikaragua, Peru, Porto Riko, Surinam, Şili –

Kitabın Künyesi
Seçme Dünya Masalları – Kuzey ve Güney Amerika Masalları
(9 Yaş ve Üzeri)
Kolektif
Dipnot Yayınları / Çocuk Kitapları Dizisi
Ocak 2013
260 sayfa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here