Reklam İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Reklam İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Boş zamanlarını değerlendirerek kendisine ek gelir kazanan çok sayıda insan olduğunu biliyor muydunuz? Bu insanların büyük kısmı bu kazancı internetten sağlıyor. Reklam izleyerek para kazanma bu yöntemlerden bir tanesi.

Reklam izle para kazan yöntemiyle para kazanmak incelendiğinde, bu yöntemi uygulamak son derece kolay görünüyor. Yapmanız gereken akıllı telefonunuza doğru uygulamaları indirmek ve bu uygulamalarda ki reklamları izlemek. Hepsi bu kadar. Reklam izle para kazan uygulamaları bizleri her ne kadar zengin yapmasa da düzenli olarak bir ek gelir kazanma konusunda yardımcı olabilir.

İnternetten para kazanmanın bu yolunu başarabilmek için uzman ya da tecrübeli olmanıza gerek yok. Para kazanmak için reklam izleme yolunun tercih edilmesinde ki bir nedeninin bu olduğu düşünülebilir. Peki hangi uygulamalar ile reklam izleyerek para kazanılır? Kısaca anlatalım.

İzle Kazan

İzle kazan uygulaması kullanıcılarına reklamizle para kazan şansını tanıyor. Uygulama sayesinde boş zamanınızdan bir kaç dakika ayırarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. İzle kazan platformunda ki reklamları izleyerek puanlar kazanın. Puanlar 4000’e ulaştığında 1TL olarak çevirme hakkınız doğuyor. Ne kadar çok reklam izlerseniz kazanma şansınız o derece fazla olacaktır. Ödeme talep edebilmek için 200.000 puan karşılığı 50TL ulaşmanız gerekmekte.

İzle kazan reklamları yaklaşık 30 Saniye sürüyor. Panel üzerinde 6 adet reklam görünesine rağmen yeni üyeler ilk iki sıradaki reklamları hemen açamıyor. Bu reklamların 2 hafta içerinde açılacağı belirtilmekte.

Reklam Geldi

Reklam geldi para kazandıran uygulaması kuruluş amacı olarak kullanıcıların bu tür uygulamalar üzerindeki olumsuz düşüncelerini kırmak üzere tasarlandığını belirtiyor. Uygulama, binlerce farklı hediyeyi düzenli olarak dağıttığını web sitesi üzerinden ifade etmiş.

Reklam geldi uygulaması adından anlaşılacağı üzere reklamizle para kazan mantığı üzerinden görev yapıyor. Ayrıca hediyeler dağıtması diğer uygulamalardan farklı olarak kullanıcıları kendisine çekiyor. Platforma üye olma işlemi sonrasında çekilişlere katılmaya hak kazanıyorsunuz.

Reklam geldi Nedir?

Reklam geldi uygulaması para kazandıran uygulamalar arasında reklam izleyerek kazandırması sayesinde girmiş bulunuyor. Platform her ne kadar kullanıcılarına doğrudan para kazandırmasa da, puan karşılığı vermiş olduğu hediyeler sayesinde ziyaretçiler tarafından vazgeçilemediği görülmekte. 3 ayda bir yaptığı büyük çekiliş sonucunda verdiği hediyeler normal zamanlarda vermiş olduklarından daha cazip olduğundan, kullanıcılar için bu dönemler sabırsızlıkla bekleniyor.

Daha fazla uygulama hakkında bilgi sahibi olmak için www.trendpara.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here