Sevilen yazar, müzisyen ve oyuncu Ahmet Şafak’ın tüm eser ve albümleri Küsena Dükkan ayrıcalığı ile size ulaşıyor.

İlk kitabını 1992’de yayınlayan Ahmet Şafak, son kitabı Çanakkale Cephesi’nde Aşk ve Suikast ile birlikte toplam 16 kitaba imza atmıştır. İster dilediğiniz kitabını, ister bir arada sunulan Ahmet Şafak kitapları ya da Ahmet Şafak albümlerine Küsena Dükkan’dan vereceğiniz siparişle kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Sevilen Yazarlar ve Eserleri İle Keyifli Okuma Saatleri 

Başka dünyaları ve karakterleri tanımanın en keyifli yollarından olan kitaplar, çok farklı düşünceleri, duyguları öğretir, bizleri yeri gelir geleceğe yeri gelir geçmişe götürür. 

Eğer bir yazarın dünyasını, kalemini kendimize yakın bulduysak, tüm eserlerini kütüphanenizde bulundurmak isteriz. Bu durum dijital dünyanın avantajıyla artık çok daha kolay hale geldi. Online alışverişlerle sevdiğiniz yazarın tüm eserlerine kısa sürede ulaşabilir, sizleri başka dünyalarla tanıştıracak yeni kitapları kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 

Küsena Dükkan da sağladığı kampanya ve uygun kitap fiyatları ile kitap keyfinize katkı sunuyor. 

Sevilen yazarlardan Ahmet Şafak deneme, polisiye ve roman tarzında kaleme aldığı kitaplarıyla Küsena Dükkan’da okuyucularıyla buluşuyor. Yazarın son kitabı olan Çanakkale Cephesi’nde Aşk ve Suikast kısa bir süre önce raflardaki yerini almıştı. Küsena Dükkan ayrıcalığıyla dilerseniz sevilen yazarın kitaplarına adınıza imzalı olarak da sahip olabiliyorsunuz. 

Küsena Dükkan da kütüphanenizde yer almayı bekleyen bir diğer sevilen yazar ise Selma Sukas. Cinsiyetsiz Hikayeler kitabında karakterleri cinsiyetlerini saklayarak anlatan yazar, 6 farklı hikayesiyle okuyucuların beğenisini kazandı.

‘Fırsatçı’ kitabıyla Küsena Dükkan’da yer alan Volkan Sönmez de ana karakterin gözünden hikayesini kolay bir üslup ele alarak ve şaşırtıcı finaliyle noktalıyor.

Anlamlı Hediye Arayanlar İçin Seçenekler 

Küsena Dükkan’da kitap, müzik albümleri dışında takı ve baskılı ürün kategorisi de yer alıyor. Ay yıldız figüründe sade, üç sıra turalı ve nazar boncuklu seçeneklerde bulunan kolyeleri diler kendiniz için dilerseniz sevdikleriniz için hediye siparişi olarak oluşturabilirsiniz.

Ahmet Şafak kupaları ile özel tasarım baskılı tişörtü de sevilen yazarın, kitap ve albümleri dışında tercih edeceğiniz, hayranlarına özel ürünler arasında yer almaktadır.

Küsena Dükkan Farkıyla Sipariş Süreci


Kitap keyfinize ara vermeden devam edebilmeniz için sevilen yazarların eserlerini kısa sürede sizlere ulaştıran Küsena Dükkan, avantajlı kitap fiyatları ile kitapseverlerin tercihi oluyor. 

Küsena’da online kitap siparişi sürecinde dilerseniz sevdiğiniz yazarın adınıza özel imzalı seçeneğini de tercih edebilmektesiniz. Ayrıca hediye kutusu seçeneğiyle de Ahmet Şafak’ın kitap, özel tasarım kupa ile ay yıldız kolye ürününü sevdikleriniz için özel olarak oluşturabilirsiniz. 

Kredi kartı ve havale yoluyla ödeme seçenekleri sunan Küsena Dükkan ürünlerini detaylı olarak sitemizden inceleyebilir, avantajlı fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here