Türkiye Nasıl Kuşatıldı? Fethullah Gülen Hareketinin Perde Arkası (35 Yıllık Yol Arkadaşı Nurettin Veren Anlatıyor) – Merdan Yanardağ

Gerçekleri kesin olarak, ancak olayları yaşayan insanlar bilirler… Fethullah Gülen’in ardından çok konuşuldu. Çok yazıldı, çok çizildi. Ama gerçekler hiç bu kadar gün yüzüne çıkmamıştı. 35 yıl boyunca yanında olan bir insanın ağzından, gizli kalan ne varsa bir gün tek tek anlatılacağını kim bilebilirdi? Halen yurtdışında yaşayan Fethullah Gülen’in amaçlarını, yaptıklarını ve tüm bilinmeyenleri arkadaşı olan Nurettin Veren’den dinlemek, fikirlerinizi derinden etkileyecek!

“Fethullah Gülen üzerime yürüyüp bana “Sen buraya bana suikast yapmaya geldin, ben bunu biliyorum” diye bağırmaya başladı. Yanındakilere -ki yetkili merciler isterlerse tek tek isimlerini de verebilirim- “FBI’a e CIA’a haber verin, öldürtün bunu” şeklinde emirler yağdırmaya başladı. Hatta devletin kendisine koruma niyetiyle vermiş olduğu polis arkadaşlara da silahlarını çekip beni öldürmelerini söyledi. O polisleri de şahit gösterebilirim.”
Nurettin Veren
(Arka Kapak)

Kitabın Künyesi
Türkiye Nasıl Kuşatıldı? Fethullah Gülen Hareketinin Perde Arkası
(35 Yıllık Yol Arkadaşı Nurettin Veren Anlatıyor)
Yazar: Merdan Yanardağ
Kapak Tasarımı : Ahmet Sungur
Genel Yayın Yönetmeni : Murat Kaplan
Dizi Editörü : İlknur Birol
Baskı Hazırlık : Mehtap Çağ
Siyah Beyaz Yayınları / Araştırma – İnceleme Dizisi
İstanbul, 2009, 21. Basım
198 sayfa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir